Aquaman Nature Studio

Aquaman Design Studio projektowania nature

Aquaman Design Studio to miejsce gdzie znajdziesz nie powtarzalne dekorację wykonywane tylko z naturalnych materiałów. Nasza specjalność to akwaria słodkowodne oraz dekoracje do wnętrza nie wymagające akwarium takie jak Bonsai czy innowacyjne zielone ściany.

Jesteśmy głównymi dystrybutorami najlepszych skał na rynku światowym Ancient Stone oraz korzeni Ancient Roots tak duży zasób oraz umiejętności pozwalają nam na  przekraczanie granic twórczości dla naszych klientów. Wyróżnia nas fakt że każda pojedyncza skała Ancient Stone jak i korzenie Ancient Roots  są inne dlatego każda aranżacja jest wyjątkowa i nigdy nie będzie takiej samej.

Wprowadziliśmy na rynek światowy innowacyjne rozwiązania wystroju wnętrz w akwariach z wykorzystaniem popularnej rośliny potocznie znanej jako gałęzatki. Zadowolenie naszych klientów w łatwości obsługi oraz rzesza naśladowców z całego świata świadczy o efektywności naszych działań.

Wyprzedając trendy  w tematyce nature stworzyliśmy pożądane na całym świecie  drzewka Bonsai przeznaczone do wnętrza domu które nie wymagają opieki.

Aquaman Nature Studio aranżacje do akwarium roślinnego.
Aranżacja akwarium u klienta

Aquaman Nature Studio aranżacje do akwarium roślinnego zobacz nas na Facebook.com  lub na INSTAGRAM. Możesz także obserwować nas na PINTEREST      

Ancient Stone

Ancient Stone Kamienie do akwarium.

Ancient Stone to rzadko występujący kamień w naturze. Pozyskiwany z trudno dostępnych rejonów gór. Spękania i rysy występujące na kamieniach sprawiają że ułożona aranżacja przypomina do złudzenia górzysty krajobraz. I pewnie dla tego tak bardzo często stosowane są do akwariach naturalnych.

Ancient Stone Kamienie do akwarium

Mountain Layout

Czytaj dalej Ancient Stone

Akwarium na zamówienie

Akwarium na zamówienie

“Aquaman Nature Studio” – zakładanie oraz serwis akwarium na terenie całej Polski

Jesteśmy miłośnikami akwarystyki z wieloletnim doświadczeniem i dla tego potrafimy profesjonalnie zaprojektować i wykonać każde zlecenie w dziedzinie akwarystyki. Pracujemy z pasją dlatego w każde nasze akwarium wkładamy “całe serce”. Majac praktycznie nieograniczone możliwość w świecie akwarystyki oferujemy stworzenie niepowtarzalnego mini świata zamkniętego w szkalnym zbiorniku który bedzie “cieszył oko” i relaksował nas swym wyglądem.

akwarium aranżacja

Duszą każdego akwarium jest jego wnętrze do którego przywiązujemy dużą wagę a nasze wcześniejsze projekty stawiają nas w czołówce aquascape’rów – twórców podwodnych krajobrazów.

Czytaj dalej Akwarium na zamówienie

Bonsai do wnętrza

 

Bonsai do wnętrza Twojego domu

Perfekcyjna selekcja najwyższej jakości naturalnych materiałów oraz wieloletnie doświadczenie połączone z pasją pozwoliło nam stworzyć  upragnioną dekoracje natury dla każdego.

Każdy Bonsai naszego autorstwa jest unikalny i nigdy nie będzie identycznego co czyni go nie powtarzalnym.

 

100 % natura /  0% opieki