Aquaman Nature Studio

Aquaman Design Studio projektowania nature

Aquaman Design Studio to miejsce gdzie znajdziesz nie powtarzalne dekorację wykonywane tylko z naturalnych materiałów. Nasza specjalność to akwaria słodkowodne oraz dekoracje do wnętrza nie wymagające akwarium takie jak Bonsai czy innowacyjne zielone ściany.

Chcemy aby nasza twórczość była rozpoznawalna i kojarzona z oryginalnością i własnym stylem. Po długich poszukiwaniach najlepszych materiałów jakimi są skały w końcu je odnaleźliśmy i  nadaliśmy im własną nazwę jaką   jest Ancient Stone.

Dlaczego Ancient Stone?

W 2015 roku jak tylko oficjalnie staliśmy się ich  właścicielami na wyłączność  długo się zastanawialiśmy nad ich nazwą. Jednak po setkach godzin obcowania z nimi zauważyliśmy jedno że nawet najmniejszy kamień ma swój “charakter” i jest nie powtarzalny.

Po głębszej analizie za pomocą specjalistów otrzymaliśmy informację że datowanie powstawania ich   jest dużo starsze w porównaniu do powszechnych.

Wtedy decyzja zapadła będą miały nazwę Ancient Stone i tak pozostało do dziś zawsze pracujemy wyłącznie na nich nigdy nie wykonaliśmy żadnego projektu na innych a mamy za sobą ich tysiące. Oczywiście zachęcamy do obejrzenia ich na naszych portalach społecznościowych gdzie są udokumentowane.

Wprowadziliśmy również na rynek światowy innowacyjne rozwiązania wystroju wnętrz w akwariach z wykorzystaniem popularnej rośliny potocznie znanej jako gałęzatki. Na początku spotkało się to z dużą krytyką lecz to nie przeszkodziło nam w kontynuowaniu i kreowaniu własnego stylu.

Dziś jednak zadowolenie naszych klientów  oraz rzesza naśladowców z całego świata świadczy o efektywności naszych działań.

Wyprzedając trendy  w tematyce nature stworzyliśmy pożądane na całym świecie  drzewka Bonsai przeznaczone do wnętrza domu które nie wymagają opieki.

Aquaman Nature Studio aranżacje do akwarium roślinnego.
Aranżacja akwarium u klienta

Aquaman Nature Studio aranżacje do akwarium roślinnego zobacz nas na Facebook.com  lub na INSTAGRAM. Możesz także obserwować nas na PINTEREST      

Ancient Stone

Ancient Stone Kamienie do akwarium.

Ancient Stone to rzadko występujący kamień w naturze. Pozyskiwany z trudno dostępnych rejonów gór. Spękania i rysy występujące na kamieniach sprawiają że ułożona aranżacja przypomina do złudzenia górzysty krajobraz. I pewnie dla tego tak bardzo często stosowane są do akwariach naturalnych.

Ancient Stone Kamienie do akwarium

Mountain Layout

Czytaj dalej „Ancient Stone”

Akwarium na zamówienie

Akwarium na zamówienie

“Aquaman Nature Studio” – zakładanie oraz serwis akwarium na terenie całej Polski

Jesteśmy miłośnikami akwarystyki z wieloletnim doświadczeniem i dla tego potrafimy profesjonalnie zaprojektować i wykonać każde zlecenie w dziedzinie akwarystyki. Pracujemy z pasją dlatego w każde nasze akwarium wkładamy “całe serce”. Majac praktycznie nieograniczone możliwość w świecie akwarystyki oferujemy stworzenie niepowtarzalnego mini świata zamkniętego w szkalnym zbiorniku który bedzie “cieszył oko” i relaksował nas swym wyglądem.

akwarium aranżacja

Duszą każdego akwarium jest jego wnętrze do którego przywiązujemy dużą wagę a nasze wcześniejsze projekty stawiają nas w czołówce aquascape’rów – twórców podwodnych krajobrazów.

Czytaj dalej „Akwarium na zamówienie”

Bonsai do wnętrza

 

Bonsai do wnętrza Twojego domu

Perfekcyjna selekcja najwyższej jakości naturalnych materiałów oraz wieloletnie doświadczenie połączone z pasją pozwoliło nam stworzyć  upragnioną dekoracje natury dla każdego.

Każdy Bonsai naszego autorstwa jest unikalny i nigdy nie będzie identycznego co czyni go nie powtarzalnym.

 

100 % natura /  0% opieki