Aquaman Nature Studio

Aquaman Nature Studio aranżacje do akwarium roślinnego.

Aquaman Nature Studio aranżacje do akwarium roślinnego. Nasze zamiłowanie do akwarystyki przerodziło się w profesjonalną firmę specjalizującą się w aranżowaniu scenerii akwarium z kamieni ANCIENT STONE. Oferujemy gotowe niepowtarzalne kompozycje z kamieni ANCIENT STONE. Kupujący otrzymuje dokładnie te same kamienie które są prezentowane na zdjęciach wraz z pełną dokumentacją jak ułożyć je ponownie by wyglądały tak samo jak w projekcie. Jesteśmy jedynym dystrybutorem Ancien Stone w tej części Europy. Dla tego mamy możliwość stworzenia kompozycji z idealnie dopasowanych do siebie kamienie. Mamy w magazynie wiele ton materiału co daje nam możliwość doboru odpowiednich kamieni. Przez to nasze prace wyglądają bardzo atrakcyjnie a kamienie są dopasowane pod względem koloru, pęknięć i struktury. Do kompozycji naszych aranżacji stosujemy również naturalne korzenie drzew tworząc niepowtarzalne “Ancient Tree”.

Korzenie do akwarium

 

Aquaman Nature Studio aranżacje do akwarium roślinnego.

Aquaman Nature Studio aranżacje do akwarium roślinnego.

Aquaman Nature Studio aranżacje do akwarium roślinnego.

akwarium roślinne

Aquaman Nature Studio aranżacje do akwarium roślinnego zobacz nas na Facebook.com  lub na INSTAGRAM. Możesz także obserwować nas na PINTEREST      

Ancient Stone

Ancient Stone Kamienie do akwarium.

Ancient Stone to rzadko występujący kamień w naturze. Pozyskiwany z trudno dostępnych rejonów gór. Spękania i rysy występujące na kamieniach sprawiają że ułożona aranżacja przypomina do złudzenia górzysty krajobraz. I pewnie dla tego tak bardzo często stosowane są do akwariach naturalnych.

Ancient Stone Kamienie do akwarium

Mountain Layout

Czytaj dalej Ancient Stone

Akwarium na zamówienie

Akwarium na zamówienie

“Aquaman Nature Studio” – zakładanie oraz serwis akwarium na terenie całej Polski

Jesteśmy miłośnikami akwarystyki z wieloletnim doświadczeniem i dla tego potrafimy profesjonalnie zaprojektować i wykonać każde zlecenie w dziedzinie akwarystyki. Pracujemy z pasją dlatego w każde nasze akwarium wkładamy “całe serce”. Majac praktycznie nieograniczone możliwość w świecie akwarystyki oferujemy stworzenie niepowtarzalnego mini świata zamkniętego w szkalnym zbiorniku który bedzie “cieszył oko” i relaksował nas swym wyglądem.

akwarium aranżacja

Duszą każdego akwarium jest jego wnętrze do którego przywiązujemy dużą wagę a nasze wcześniejsze projekty stawiają nas w czołówce aquascape’rów – twórców podwodnych krajobrazów.

Czytaj dalej Akwarium na zamówienie

Wspólne układanie aranżacji

Wspólne układanie aranżacji do akwarium.

Zapraszamy na wspólne układanie aranżacji do Twojego akwarium. Oferujemy pełen magazyn kamieni Ancient Stone z których na pewno dobierzesz takie które spełnią Twoje oczekiwania. Służymy pomocą i fachową poradą podczas budowy hardscape’u.

Zadzwoń wcześniej aby się umówić na wspólne układanie aranżacji. Do zobaczenia w naszym studio.

Wspólne układanie aranżacji do akwarium roślinnego. Aquasacape Czytaj dalej Wspólne układanie aranżacji